Kayseriden selam

Ragor

iyilik iyidir.
Marka
Carraro
Ünal bey merhabalar, hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Umarım bu tutkunuz 3 yıl değil 33 yıl daha devam eder :)

Bisan Mithra modellerini bu sıralar çok beğeniyorum ve son 3-4 yıldır Bisan markası modellerine çok fazla özgünlük kattı diyebilirim.

Kayseri'de katıldığınız bisiklet grupları mevcut mu?

Son düzenleme:

Ragor

iyilik iyidir.
Marka
Carraro
Merhaba arkadaşlar bende Kayseri den Mehmet 40 yaşındayım bisiklet sektöründeyim ünlü bisikletin sahibiyim şimdiden tanıştığıma memnun oldum

Mehmet bey hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Ünlü Bisiklet'i Kayseri'de duymayan kalmamıştır diye tahmin ediyorum, işinizi temiz ve dürüst bir şekilde yapan nadir esnaflardansınız.

ozdmr.u

BF Üyesi
Marka
Bisan
Ünal bey merhabalar, hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Umarım bu tutkunuz 3 yıl değil 33 yıl daha devam eder :)

Bisan Mithra modellerini bu sıralar çok beğeniyorum ve son 3-4 yıldır Bisan markası modellerine çok fazla özgünlük kattı diyebilirim.

Kayseri'de katıldığınız bisiklet grupları mevcut mu?
Merhaba :)

Nasipse hedeflerim arasında bisiklet üzerinde emekli olmak var. Aktif olarak katıldığım PEDALCANLAR bisiklet grubumuz var

Ramazan

BF Üyesi
Marka
Merida
Merhaba arkadaşlar bende Kayseri den Ramazan Hüsrevoğlu 57 yaşındayım 5 yıldır bisiklet kullanıyorum cervelo S5 di2 kullanıcısıyım aranızda olmaktan mutlu oldum pedalcanlar gurubu başkanıyım

Ragor

iyilik iyidir.
Marka
Carraro
Merhaba arkadaşlar bende Kayseri den Ramazan Hüsrevoğlu 57 yaşındayım 5 yıldır bisiklet kullanıyorum cervelo S5 di2 kullanıcısıyım aranızda olmaktan mutlu oldum pedalcanlar gurubu başkanıyım

Ramazan bey hoş geldiniz sefalar getirdiniz. 5 yıldır aktif bir şekilde bisiklet kullanmanız harika bir şey, ayrıca Cervelo S5 modeli ve bir de di2 muhteşem bir bisiklet. Tekerine taş değmemesini dilerim.

Ramazan

BF Üyesi
Marka
Merida
Ramazan bey hoş geldiniz sefalar getirdiniz. 5 yıldır aktif bir şekilde bisiklet kullanmanız harika bir şey, ayrıca Cervelo S5 modeli ve bir de di2 muhteşem bir bisiklet. Tekerine taş değmemesini dilerim.
Tşk ederim

Yoldabirivar

Moderatör
Yönetici
Marka
Mosso
Aleykum Selam Geç oldu ama güç olmasın Maceralı kazasız belasız sürüşler Sağlıcakla