Tuna Bisiklet (Spor) Derneği - Kayseri

Ragor

iyilik iyidir.
Marka
Carraro
Tuna bisiklet Kayseri'de kurulan ve bünyesinde çok sağlam sporcuların olduğu bisiklet derneğidir.

Derneğin şu an başkanlığını Mehmet Duran NEŞELİER yapmaktadır. Grup içerisinde sağlam dostluklar barınmaktadır. Yola çıktığınız vakit hiçbir şekilde sizi yalnız bırakmazlar. Grup, yalnızca bisiklet pedallamamaktadır... aynı zamanda halı saha maçı etkinlikleri düzenlemekte ve daha birçok spor etkinliği için geleceğe dair harika planlar yapmaktadır.

Kayseri'de yer alan grubumuza sizler de katılmak isterseniz eğer yazımızın altına yorum yapabilirsiniz. Grup içerisindeyseniz, sizlerin de değerli yorumlarını alırım :)

ikipedal

BF Üyesi
Marka
Canyon
Umut ediyorum ki böyle gruplar çok daha fazlalaşır. Tabii grup içerisinde grup oluşumu olmamasını ümit ediyorum. Benim de katıldığım geçmişte çok fazla grup oldu fakat amaçları kesinlikle sosyal aktivite veya spor yapmak değildi. Dedikodu, kıskançlık vb. olayların yaşandığı gruplarda mutlaka parçalanma oluyor, umarım tuna bisiklet derneğinde böyle şeyler yaşanmaz. Tüm bisikletçilerine selam olsun.