Selamlar!

Elegant Lotus

BF Üyesi
Marka
Mosso
Selamlar herkese. Ben david istanbulda bisikletimle neredeyse her yere gitmiş biriyim. Biraz yardıma biraz da tanışmaya ihtiyacım olduğunu düşünüyorum.
İstanbul Medipol Üniversitesinde Nükleer tıp okuyorum ve hobi olarak bisiklet ve bilgisayar işi ile uğraşıyorum. Mosso Wildfire 29" bisikletimle yaptığım kazada bisikletim onarılamaz duruma geldiğinden ötürü bisikletsiz kaldım ve yeni bir bisiklet arayışındayım.
Bir kaç yerde Corelli önerdiler bana ve fiyatına göre performanslı ürün olduğunu düşündüm. İstanbul yokuşlarında tıkandığım oluyordu bu yüzden bir elektrikli bisiklet düşündüm. https://www.corelli.com.tr/bisikletler/elektrikli-bisikletler/ralf-29-181
Bu linkteki Corelli Ralf 29" bisiklet sizce nasıl olur? Hız olarak 20kph geçen biri değilim ama bulduğum her çamura suya ve toprağa atlayan biriyim, asfaltı hiç sevmiyorum, arada köyde de de kullanıyordum mosso bisikletimi... Şimdiden teşekkürler görüşleriniz için.
Lütfen kusuruma bakmayın yanlış yerde açtıysam konuyu.

Seyyah

BF Üyesi
Marka
Mosso
SELAM DAVİD . DAHA ÖNCE KİT TAKIP KULLANDIM. ELEKTİRİKLİ BİSİKLET HER KESİM İÇİN HAYATI KOLAYLAŞTIRAN BİR BULUŞ. FAKAT UCUZ YOLLU BİSİKLET ÖNERMEM. MADDİ İMKANINIZ VARSA SHİMANO MOTORLU BİR BİSİKLET ALMANIZI ÖNERİRİM

Çevrim içi üyeler

Ayın en iyi üyeleri

• Bu ay: 9 mesajı var.

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
156
Kullanıcılar
136
Son üye
meto155