Elimde böyle bı bisiklet var bunun modelini nasıl öğrenebilirim?

Leoker1

BF Üyesi
bu bisiklet bana bir yerden hediye geldi modelini vs. bilmiyorum satmak istiyorum fiyatını tam olarak nasıl öğrenebilirim?
IMG_20240209_220050~2.jpg

Ragor

iyilik iyidir.
Marka
Carraro
Merhabalar, sarı siteye baktım ama bisikleti yüksek bir meblağa satamazsınız diye düşünüyorum. Bence maksimum bu piyasada 2.000 civarı edebilir.

Leoker1

BF Üyesi
Merhabalar, sarı siteye baktım ama bisikleti yüksek bir meblağa satamazsınız diye düşünüyorum. Bence maksimum bu piyasada 2.000 civarı edebilir.
merhaba cevabınız için teşekkür ederim. modelini vs. detaylı nasıl ogrenebilirim ?

Ragor

iyilik iyidir.
Marka
Carraro
merhaba cevabınız için teşekkür ederim. modelini vs. detaylı nasıl ogrenebilirim ?

Rica ederim. Google'da biraz araştırdım 1993 yapımı Dawes Synthesis classic bike olarak geçiyormuş bu bisikletler. Yurtdışı kanallara baktım 75 euro satanda var 150 euro satanlarda var.

Leoker1

BF Üyesi
Rica ederim. Google'da biraz araştırdım 1993 yapımı Dawes Synthesis classic bike olarak geçiyormuş bu bisikletler. Yurtdışı kanallara baktım 75 euro satanda var 150 euro satanlarda var.
çok teşekkür ediyorum son olarak bisikletçilere satmamj önerir misiniz yoksa internet üzerinden satmam mi daha sağlıklı

Ragor

iyilik iyidir.
Marka
Carraro
çok teşekkür ediyorum son olarak bisikletçilere satmamj önerir misiniz yoksa internet üzerinden satmam mi daha sağlıklı

Rica ederim aklınıza takılan her soruyu özgürce sorabilirsiniz. Bisikletçiler al-sat mantığı ile ilerler, o nedenle daha uyguna alacaklarını düşünüyorum. Naçizane tavsiyem internet üzerinden satışı gerçekleştirmeniz olacaktır.

Elbette alıcı kişilerde eğer fatura veya garanti belgesi yok ise sizden teminat olarak yazılı belge talep edebilirler. Ben bir bisikletimin belgelerini kaybetmiştim her iki tarafıda güvende tutabilmek adına böyle bir anlaşma yazıp imzalamıştık. Sizin de sattığınıza dair karşı taraftan belge almanız çok daha mantıklı olacaktır. Yarın iki gün sonra ben bu bisikleti almadım, diyemez. Hâli ile Dünya'nın binbir türlü sorunu var.

Çevrim içi üyeler

Şu anda çevrim içi üye yok.

Ayın en iyi üyeleri

• Bu ay: 9 mesajı var.

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
156
Kullanıcılar
136
Son üye
meto155