Bisiklet Tavsiyesi İstiyorum (2 Bisiklet Arasında Kaldım)

J4smin

BF Üyesi
Marka
Bianchi
Merhaba, Bisiklet Satın Alacağım Öneri istiyorum.:)

1. Bisiklet:
Nadir Bulunan Özel Renk Bianchi Aspid 47 - Bisiklet - 1680453585 (letgo.com) : 6500 TL
2. Bisiklet: Bisiklet salcano - Diğer - 1680443104 (letgo.com) : 5000 TL

Kullanım Amacım: Spor yapmayı çok seviyorum, Hem işe giderken hem izin günlerimde arada uzun yol yapmak istiyorum.

Sizce hangisini almak daha mantıklı olur? Bisikletler hakkında çok bilgim yok, yardımcı olursanız çok sevinirim, tavsiyeniz benim için çok önemli olacak. Teşekkür ederim şimdiden.

Ragor

iyilik iyidir.
Marka
Carraro
Benim tercihim bianchi olurdu. Fakat disk bakımı falan yaptırmayıp ihmal etmek ciddi anlamda sorun yaşatır, amacınız doğrultusunda bakacak olursak bianchi :)

J4smin

BF Üyesi
Marka
Bianchi
Benim tercihim bianchi olurdu. Fakat disk bakımı falan yaptırmayı ihmal etmek ciddi anlamda sorun yaşatır, amacınız doğrultusunda bakacak olursak bianchi :)
Fiyat bakımından mantıklı mı sizce? Uzun zaman sonra alacağım fiyatları bilmiyorum.

Ragor

iyilik iyidir.
Marka
Carraro
Bisiklet temiz duruyor, şehir/tur bisikleti için fiyat uygun diye düşünüyorum. 2017 yılında Carraro Sportive 225 modelim vardı o dönem 1.000 liraya satmıştım. Yine de isterseniz bir pazarlık atın derim.

Ayrıca kesinlikle bisiklete binip biraz turlayın derim, kadro boyu en azından boyunuza uygun olsun. Aksi hâlde bisikleti sürdüğünüz zaman (uzun sürüşlerde) çok fazla nefret edersiniz :)

J4smin

BF Üyesi
Marka
Bianchi
Bisiklet temiz duruyor, şehir/tur bisikleti için fiyat uygun diye düşünüyorum. 2017 yılında Carraro Sportive 225 modelim vardı o dönem 1.000 liraya satmıştım. Yine de isterseniz bir pazarlık atın derim.

Ayrıca kesinlikle bisiklete binip biraz turlayın derim, kadro boyu en azından boyunuza uygun olsun. Aksi hâlde bisikleti sürdüğünüz zaman (uzun sürüşlerde) çok fazla nefret edersiniz :)
6000 TL son fiyat diyor, ben de biraz baktığımda hd fren sıfıra yakın bisikletler 7000 den başlıyor, muhtemelen gidip deneyeceğim, beğenirsem alacağım. Teşekkür ederimm.

Hacı Ekber

BF Üyesi
Marka
Merida
Merhaba, Bisiklet Satın Alacağım Öneri istiyorum.:)

1. Bisiklet:
Nadir Bulunan Özel Renk Bianchi Aspid 47 - Bisiklet - 1680453585 (letgo.com) : 6500 TL
2. Bisiklet: Bisiklet salcano - Diğer - 1680443104 (letgo.com) : 5000 TL

Kullanım Amacım: Spor yapmayı çok seviyorum, Hem işe giderken hem izin günlerimde arada uzun yol yapmak istiyorum.

Sizce hangisini almak daha mantıklı olur? Bisikletler hakkında çok bilgim yok, yardımcı olursanız çok sevinirim, tavsiyeniz benim için çok önemli olacak. Teşekkür ederim şimdiden.
merhabalar
bu tür 2. el sitelerinde dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. satın alacağınız bisikletin faturasını talep ediniz çalıntı bisiklet satışı yapan vatandaşlarda var başınıza bela olmasın. bisiklet tercihiniz için bianchi tavsim ederim disk fren tutuşu olsun kulanımı olsun çok iyidir fakat bakımlarını düzenli yaptırın ve fren balatalarını bitmeden değiştiririn. şimdiden hayırlı olsun :)

Ragor

iyilik iyidir.
Marka
Carraro
@Hacı Ekber dediğine kesinlikle katılıyorum. Birçok kişi çalıntı bisikleti satışa çıkartıyor bu tarz uygulamalarda faturasına ve bisikletin üzerindeki seri numarasına bakın (teyit edin).

Bisikleti aldığınızda aynı konu üzerinden artık fotoğraflarını paylaşırsınız :)

J4smin

BF Üyesi
Marka
Bianchi
merhabalar
bu tür 2. el sitelerinde dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. satın alacağınız bisikletin faturasını talep ediniz çalıntı bisiklet satışı yapan vatandaşlarda var başınıza bela olmasın. bisiklet tercihiniz için bianchi tavsim ederim disk fren tutuşu olsun kulanımı olsun çok iyidir fakat bakımlarını düzenli yaptırın ve fren balatalarını bitmeden değiştiririn. şimdiden hayırlı olsun :)
Tavsiyeniz için teşekkür ederim, dikkat edeceğim. :)

J4smin

BF Üyesi
Marka
Bianchi
@Hacı Ekber dediğine kesinlikle katılıyorum. Birçok kişi çalıntı bisikleti satışa çıkartıyor bu tarz uygulamalarda faturasına ve bisikletin üzerindeki seri numarasına bakın (teyit edin).

Bisikleti aldığınızda aynı konu üzerinden artık fotoğraflarını paylaşırsınız :)
Eğer satın alırsam paylaşacağım.

Ragor

iyilik iyidir.
Marka
Carraro
Satın almazsanız eğer aklınıza gelen her konuyu sorabilirsiniz, dilediğiniz gibi takılabilirsiniz burada. Kasıntı veya kuralcı bir yer değil burası :)

J4smin

BF Üyesi
Marka
Bianchi
Satın almazsanız eğer aklınıza gelen her konuyu sorabilirsiniz, dilediğiniz gibi takılabilirsiniz burada. Kasıntı veya kuralcı bir yer değil burası :)
Maalesef almak istediğim bianchi satılmış...