Bisiklet Sizin İçin Ne İfade Ediyor?

Hacı Ekber

BF Üyesi
Marka
Merida
Benim için bisiklet özgürlük ve gücü ifade ediyor. Ne kadar güçlüyseniz o kadar uzun mesafe kat ediyorsunuz. En çok bana söylenen sözler : bisikletle o kadar kendini yormak yerine motora bin :) bisiklet üstünde yorulmak ve o günkü ulaştığınız yere tamamen kendi gücünüzle gelmiş olmanızın verdiği o mutluluk hissini bisiklete binmeyen bilmiyor. Mutlu olmak için bir bisiklet ve kask yeterli.
sizler için bisiklet neyi ifade ediyor merakla bekliyorum görüşlerinizi :)

Ragor

iyilik iyidir.
Marka
Carraro
Bisiklete bindiğim zaman ASMR etkisi yaratıyor ben de. Zihnim tamamen boşalıyor, kötü olan tüm düşüncelerden arınıyorum.

Bir de kafa dengi sevdiğin insanlarla pedallıyorsan, o antrenmanın, o yolun keyfi hiçbir zaman bitsin istemezsin. Ben en çok eve geldikten sonra duş alıp, biraz uzandığım zaman o yorgunluğun hissiyatını seviyorum :)

samuelonur

BF Üyesi
Marka
Mosso
Aslında koşmaya tutkum var. Bisiklette yeniyim, antrenmanlarımı çeşitlendirip daha dayanıklı ve hızlı olmak istiyorum. Bisikletleyse koşarak gidemeyeceğim yerlere gitmek, sadece varış noktamı değil varış noktama giden yolları, o yolların etrafındaki yerleşkeleri keşfetmek istiyorum. Hatta o yollardaki çukurları ezberlemek...