Bisiklet önerir misiniz

Kursuvat

BF Üyesi
Merhabalar ben denizliden bir son sınıf öğrencisiyim bisiklet binmeyi severim ama bisikletlerden pek anlamam 7 senedir merkezefendi belediyesinin ben 5. Sınıfken dağıttığı dandik bir bisikleti kullanıyordum ulaşımımı o bisikletle saglıyordum geçenlerde bir kaza geçirdim ve bisiklet çok kötü yamuldu demirin hurdacı satmak zorunda kaldım ve artan minibüs ücretlerini ödememek için yeni bir bisiklet almayı planlıyorum uzun zamandır bisiklet alabilmek için para biriktiriyorum zaten bütçem 4500 8000 arası ama fiyatına gerçekten çok değecek bir bisiklet olursa 10000 e kadar çıkabilirim boyum 1.90 kilom 106 29 jant bir bisiklet önerirseniz benim cüssem için de iyi olur yardımlarınız için çok teşekkür ederim iyi günler kazasız sürüşler.

Ragor

iyilik iyidir.
Marka
Carraro
Merhaba değerli kardeşim, öncelikle çok geçmiş olsun. Maalesef başımıza böyle talihsiz şeyler gelebiliyor, önce sağlığın. Elbette bisiklet önerebilirim.

Ben açıkçası kullandığım ve deneyimlediğim bisiklet marka modelinden yola çıkayım. Carraro’nun sportive serilerini çok beğeniyorum, eğer amacım şehir tur bisikleti değil yol/yarış tercih edeceğim diyorsan başlangıç seviyeleri yine aynı markanın 012 modelleri var onlarla başlayabilirsin.

Diğer kişilerde gördükleri zaman tavsiyelerde bulunacaklardır mutlaka diye düşünüyorum. Yeniden çok geçmiş olsun.

Kursuvat

BF Üyesi
Merhaba değerli kardeşim, öncelikle çok geçmiş olsun. Maalesef başımıza böyle talihsiz şeyler gelebiliyor, önce sağlığın. Elbette bisiklet önerebilirim.

Ben açıkçası kullandığım ve deneyimlediğim bisiklet marka modelinden yola çıkayım. Carraro’nun sportive serilerini çok beğeniyorum, eğer amacım şehir tur bisikleti değil yol/yarış tercih edeceğim diyorsan başlangıç seviyeleri yine aynı markanın 012 modelleri var onlarla başlayabilirsin.

Diğer kişilerde gördükleri zaman tavsiyelerde bulunacaklardır mutlaka diye düşünüyorum. Yeniden çok geçmiş olsun.
https://www.hepsiburada.com/carraro...HJ?magaza=Neobeyaz&url_src=and-product-detail bu sence iyi bir bisiklet mi ben pek bisikletten anlamamda