Bisiklet Forum Aktif Olarak Hizmet Vermektedir!

Ragor

iyilik iyidir.
Marka
Carraro
Merhaba değerli Bisiklet severler, 26 Eylül 2022 tarihi itibari ile Bisiklet Forum aktif olarak hizmet vermektedir. Siz değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimize en detaylı bilgiyi, saygı, sevgi ve hoşgörüyü gösterebilmek adına aktif hâle getirdim. Katılım sağlanmasa dahi forum devamlı açık kalacaktır. İlerleyen zamanlarda birçok anahtar kelimede Google üzerinden reklam çıkabilirim.

Peki neden böyle bir bisiklet forum sitesi oluşturmak durumunda kaldım, kısaca ondan söz etmek istiyorum.

• Bisiklet forum içerisinde aynı konudan dilediğiniz kadar açabilirsiniz.
  • Açtığınız konuyu eski gönderiler ile birleştirmeyeceğim, söz veriyorum.
  • Hiçbir şirkete bağlı değilim, tamamen özgür bir bisiklet forumu olması adına açtım.
  • Eğer bir kişi bu forumda senin bisikletinle, aldığın parçayla ilgili horgörme, dalga geçme gibi eylemlerde bulunursa direkt report et (bildiride bulun) hemen şutlayalım.
  • Hiçbir kâr amacı gütmeden bu oluşumu açtım. Eğer ileride reklam vermek isteyenler vs. olursa onuda çekiliş yapıp hediye olarak bisiklet sever forum üyemize göndeririz.
  • Bilgi paylaştıkça güzeldir, bu tartışılmaz bir gerçek. Fakat forum içerisinde esas olan tek şey "saygıdır." Lütfen kimseye karşı saygısızlık yapmayalım.
Elimden geldiği kadar kategori açmaya çalışıyorum. Eksiklikler illaki olacaktır, henüz çok yeni bir forum sitesi. Aklınıza gelen bilgi, istek ve şikayetleri direkt olarak yazabilirsiniz.

Saygılarımla.

ikipedal

BF Üyesi
Marka
Canyon
Oldukça güzel bir site umarım çok daha iyi yerlere gelir ve istediğiniz gibi büyür.