30 Bin Tl Bisiklet Toplama

Hacı Ekber

BF Üyesi
Marka
Merida
Teşekkür ederim kesinlikle ekipmansız kullanmayacağım hiçbir şey sağlıkdan önemli değil bu yurtdışından getirme ben örnek veriyorum almanyadaki akrabama para atsam o alıp bana kargolayabiliyor mu yoksa anca gelirken mi getirecek şekilde? eğer o şekilde ise bir uygulama vardı sanki orada örnek veriyorum türkiyeye gelecek kişi ile eşleşip getirtebiliyorduk sanki diye hatırlıyorum
tanıdık birinin getirmesi daha iyi oluyor. bir sporcunun amcası avrupaya tır şöförlüğü yapıyordu gelirken 1 adet olmak üzere bisiklet veya kadro getirirdi. kargo konusunda gümrük ile ilgi yasalar nasıl bilmiyorum ama bir mağzadan türkiye ye gönderimi car ise 150 euro yu geçmemek şartı ile ürün alınabilir. 150 euro üstü gümrükte kalıyor.

oxium

BF Üyesi
tanıdık birinin getirmesi daha iyi oluyor. bir sporcunun amcası avrupaya tır şöförlüğü yapıyordu gelirken 1 adet olmak üzere bisiklet veya kadro getirirdi. kargo konusunda gümrük ile ilgi yasalar nasıl bilmiyorum ama bir mağzadan türkiye ye gönderimi car ise 150 euro yu geçmemek şartı ile ürün alınabilir. 150 euro üstü gümrükte kalıyor.
150 euroya benim istediğim gibi bir kadro alınabilir mi ki