Salcano Cappadocia 2 Hız Limiti Kaldırma

Aytekin

BF Üyesi
Marka
Salcano
Merhaba ben foruma yeni kayıt oldum be yanlışım varsa affola, 6 senedir salcano ng650 bisiklet kullanmaktaydım ve geçen ay salcano cappadocia 2 aldım. Bisiklet her açıdan ve çoğu elektrikli bisikletten iyi ve güzel lakin bu bisikletin hız sınırı nasıl kaldırılır?

Ragor

iyilik iyidir.
Marka
Carraro
Merhaba öncelikle hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Elektrikli bisikletler hakkında detaylı bilgiye sahip değilim ama olan arkadaşlar mutlaka yardımcı olacaklardır diye düşünüyorum.

Hacı Ekber

BF Üyesi
Marka
Merida
Merhaba ben foruma yeni kayıt oldum be yanlışım varsa affola, 6 senedir salcano ng650 bisiklet kullanmaktaydım ve geçen ay salcano cappadocia 2 aldım. Bisiklet her açıdan ve çoğu elektrikli bisikletten iyi ve güzel lakin bu bisikletin hız sınırı nasıl kaldırılır?
Yurtdışından bir yakınıma elektrtikli bisiklet satın aldık hız sınırı aşması için özel anahtarı ayrıyeten satılıyordu normalde max elektrik desteği 25 o anahtar ile 40 a kadar yükseliyor fakat pili daha çabuk bitiyor ve motorunda hızlı yaşlanmasına sebep oluyor. Salcano firması ile yada bu elektrikli bisiklet satışı yapan bir mağza ile iletişim kurabilirsiniz