İstanbuldan Selamlar

Yoldabirivar

Moderatör
Yönetici
Marka
Mosso
Selamlar herkese Ben Recep Üsküdar İstanbul ikametim Harley Davidsonundan Transalpine VT Sadow American dan bir çok model motosikletle 20 yıla yakın yurt içi yurt dışı geziler kamplar Yoldabirivar yaptım ve bir çok kaza geçirdim Kol,bacak,omuz,boyun kırıklar vs vs derken En son 29 09 23 saza sonrası bilek kırıklığıyla motosikletten tekrar bisiklete dönüş yaptım Koşu ile yakından ilgilenirim aylık ortalama 500 K peşine menisküsler derken koşu yürüyüşe bıraktı yerini Bisiklet sürmenn Quadriceps kaslarına iyi geldiğini biliyorum Bana verilen fizik tedavi hareketleri de bu kasları güçlendirme odaklıydı
Herkese Sağlıcaklı Pedallar Kazasız sürüşler

Ragor

iyilik iyidir.
Marka
Carraro
@Yoldabirivar, hoş geldiniz Recep bey sefalar getirdiniz. Çok geçmiş olsun başınızdan bayağı olay geçmiş, tüm samimiyetimle söylüyorum fazlasıyla üzüldüm. Bisiklete geçmeniz sizi psikolojik olarak da iyi bir hâle getirecek, emin olun. Daha önce varmıydı bisikletiniz? Yeni bir bisiklet sahibi mi oldunuz?

Yoldabirivar

Moderatör
Yönetici
Marka
Mosso
@Yoldabirivar, hoş geldiniz Recep bey sefalar getirdiniz. Çok geçmiş olsun başınızdan bayağı olay geçmiş, tüm samimiyetimle söylüyorum fazlasıyla üzüldüm. Bisiklete geçmeniz sizi psikolojik olarak da iyi bir hâle getirecek, emin olun. Daha önce varmıydı bisikletiniz? Yeni bir bisiklet sahibi mi oldunuz?
Çok teşekkürler Samimiyetiniz için de ayrıca teşekkürler Daha öncesi çocukluğum Bisan marka bisikletlerle geçti Yüzmeye Çengelköy sahile,Vaniköy sahile bazen de artçılı gider gelirdik Asker arkadaşımla elektrikli bisiklet almaya giderken muhabbet arasında kendisinin bisikleti olduğunu yıllardırda hiç sürmediğini söyledi Bende hadi bi bakalım dedim rotayı arkadaşın evine çevirdik ve Mosso xc race 26 Custom Alloy bisikleti aldım

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2024-02-23 at 19.26.10.jpeg
    WhatsApp Image 2024-02-23 at 19.26.10.jpeg
    349.7 KB · Görüntüleme: 3