Bisikletle Dünya Turu..

procyon

BF Üyesi
Marka
Carraro
Selamlar.
4 gündür işe bisiklet ile gidip gelen, İstanbulda bisiklet sürmeye alışmaya çalışan, 20 yıllık bisiklet hasretinin var olduğu ama bir türlü gerçekleştiremeyip bu sene kısmet olan bir İstanbullu..:) tüm bisiklet aşıklarına selamlar olsun.

Seyyah

BF Üyesi
Marka
Mosso
İSTANBULDA BİSİKLETLE İŞE GİDİP GELMEK HATTA BİSİKLET SÜRMEK ÖNCELİKLE BİR BAŞARI SAYILIR. BU ŞEHİRE BİR RESET LAZIM. HER ŞEY YENİDEN DİZAYN EDİLMELİ YOLLAR EVLER VS. AMA DİZAYN EDİLİRKEN BİSİKLETE GÖRE EDİLMELİ . BİR ÇOK KİŞİ BU GÜZELLİĞİ TADA BİLSİN

Ragor

iyilik iyidir.
Marka
Carraro
Selamlar, hoş geldin sefalar getirdin.

Açıkçası @Seyyah katılıyorum. İstanbul’a ben gezmeye dahi gelmiyorum. 2010 öncesi düşüncemiz “İstanbul’a sadece gezmeye gideceksin, yaşanılmaz” idi. Şu an ise hiçbir şekilde tercih etmem açıkçası.

Tuhaf gelebilir ama İçanadolu bence bisiklet pedallamak için harika. Kayseriliyim fakat Konya’nın yolları cidden bisiklet için çok güzel. Tabii insanların birbirlerine olan tahammülleri gün güne azalıyor.

Burada ana yollar güzel (yama çok ama idare eder) fakat şoförlerin kafa yapıları değişmez, değişemez. Ben de artık onları tamamen; kör, sağır ve dilsiz olarak görüp hareket ediyorum.