Bisiklet Forum Tavsiye ve İstekler

Ragor

iyilik iyidir.
Marka
Carraro
Merhaba değerli üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz, bisiklet forum henüz çok yeni olduğundan dolayı bu kategorimiz içerisine tavsiye ve istekleriniz neler direkt konu açarak belirtebilirsiniz. Mantık çerçevesinde ve mümkün olabilecek her isteği bisiklet forum olarak gerçekleştireceğiz.

Çok fazla eksiğimizin olduğunu biliyorum, farkındayım. Önümüzdeki aylarda "bisiklet forum ve bisikletforum" kelimelerinde Google'da reklam vereceğim. Birçok kelimede bizleri Google arama motorunda görebileceğinizi umut ediyorum. Benim burada amacım para kazanmak değil, geçtiğimiz yıllarda hayvanlar projemin tüm gelirini ise sokak hayvanlarına bağışlıyordum.

Eğer ileride büyük bir site hâline gelirsek tek amacım bisiklet sürme arzusu olan tüm çocuklara bisiklet göndertebilmek. Açıkçası aklımda Devlet onaylı bir kumbara sistemi oluşturmak (herkesin görebileceği şekilde, şeffaf olacak) ve ihtiyaç sahibi çocuklara bisiklet almak/göndermek.

Ayrıca biraz konudışı olacak fakat forum sitelerinde herkes dilediği gibi özgürce konu açabilmeli. Küfür, hakaret, horgörme, küçümseme vb. davranışlar elbette gözardı edilemez ama eğer forum sitesi içerisinde her gelen üye konu açmalı. Türkiye'nin en büyük genel forumlarından tutun, yazılımcılar platformuna kadar bu durum böyledir. 1 konu içerisinde 150 sayfa mesaj biriktirmenin mantığı bana saçma geliyor.

Saygılarımla.

Edgn

BF Üyesi
Marka
Scott
Forum canlandırılsa çok güzel olur 😊

Batuhan Bora

BF Üyesi
bu forum eski Bisiklet Forumun yenilenmişimi ?
ara sayfalar kutucuklar isim falan aynı

ikipedal

BF Üyesi
Marka
Canyon
bu forum eski Bisiklet Forumun yenilenmişimi ?
ara sayfalar kutucuklar isim falan aynı

Batuhan bey merhabalar,

Bu forum diğer siteden ayrı açılmıştır. Açıkçası açan kişilerden de Allah razı olsun, gönül rahatlığı ile konu açabiliyor herkes. Bir de verdikleri mesajlar da hoşuma gidiyor "kimse kimsenin bisikletini küçümseyemez" vs.