Motor tutkunları için ülkemizde birçok farklı kuruluş bulunuyor. Bunlardan kar amacı gütmeyen ve en ciddi biri olarak Türkiye Motosiklet Platformu (T.M.P) öne çıkıyor. Türkiye Motosiklet Platformu, uzun yıllar boyunca özellikle resmi günlerde gerçekleştirmiş olduğu kortejler ile biliniyor. Bu yılda da en büyük bayramlarımızdan biri olarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için kortej hazırlıkları başladı.

29-ekim-kortej-2jpg

Bu yıl yine ayrı bir tema ile gerçekleşecek olan 29 Ekim kortejinde Türkiye'nin dört bir yanından getirilmiş olan şehit toprakları Edirnekapı'da yatan şehitlerin toprağı ile buluşturulacak. Bu kutsal anları yaşamak için 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kortejine motorunuz ile birlikte katılın. Üstelik bu yılki kortej sırasında ilk kez dünyada eşi olmayan havadan çekim uygulaması bulunuyor. Kortej geçişleri tam 10 adet drone ile profesyonel pilotlar eşliğinde çekim gerçekleştirilecektir. Bu eşsiz görüntüler içerisinde yer almak, kaçırmamak adına 29 Ekim tarihini ayrıca hatırlamalısınız. Tekrarı olmayacak bu anları motorunuz ile birlikte yaşama ayrıcalığına kavuşun. Görüntüleri izlerken ben de orada olmalıydım diye üzülmenizin önüne geçmek ve kaçırdım diye dövünmemek için şimdiden 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Korteji için planlamanızı yapın.

29-ekim-kortej-1jpg

ETKİNLİK:

SUADİYE OTELİ ÖNÜ BULUŞMA : SAAT 11 00
KESİN HAREKET SAATİ: 13 00
GÜZERGAH :
BAĞDAT CAD ,FENERBAHÇEDEN ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ YOLU ,ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ BEŞİKTAŞ ÇIKIŞI İLE BARBAROS BULVARI ,BEŞİKTAŞ ,DOLMABAHÇE ,KARAKÖY ,EMİNÖNÜ ,CİBALİ,BALAT ,EDİRNEKAPI ÇIKIŞINDAN HALİÇ KÖPRÜSÜ ÇIKIŞI VE EDİRNEKAPI ŞEHİTLİĞİ .