motobike-2019-1jpg

Motosiklet konusunda artık geleneksel hale gelmekte olan bir etkinlik giderek yaklaşıyor. Bu yıl 11. kez düzenlenecek olan Motobike İstanbul 21-24 Şubat 2019’da İstanbul Fuar Merkezi alanında ziyaretçilere açılacak. Etkinlikte motosiklet tutkunları yanında bisiklet tutkunları için de aradıklarını bulma imkanı var.

motobike-2019-2jpg

Motobike İstanbul, Messe Frankfurt Istanbul tarafından organize ediliyor. Etkinlik bu yıl 11. defa düzenleniyor ve bölgemizdeki motosiklet ve bisiklet sektörünün en önemli buluşması olarak giderek ön plana çıkmayı başarıyor. Etkinlik boyunca motosiklete ve bisiklete gönül vermiş birçok ziyaretçi; dünyanın önde gelen motosiklet ve bisiklet markalarını görme olanağını, yeni modelleri yakından tanıma olanağını, aynı zamanda da 2019 yılı sezon açılışına tanıklık etme fırsatını elde etmiş oluyor.

motobike-2019-3jpg

2018 yılı ve daha önceki yıllarda da olduğu gibi etkinlik boyunca ziyaretçileri önemli fırsatlar bekliyor. “Motobike Academy” bu fırsatlardan sadece biri olarak gösterilebilir. Etkinliği tam bir festival havasına sokan bu organizasyonda; ziyaretçilerin ücrets,z katılımına açılan seminer ve atölye çalışmaları var.
Motobike 2018 etkinliği, dünyanın dört bir yanından 260 katılımcı ve 104.342 ziyaretçiyi ağırlamıştı. Heyecan ile beklenen Motobike 2019’da katılımcı firma sayısının da ziyaretçi sayısının da daha fazla olması bekleniyor. Motosiklet dünyasında 2019 yılı sezon açılışı olarak görülen etkinlikte; önceki yıllarda olduğu gibi ünlü isimlerin muhteşem şovları, sektör yeniliklerini yansıtan görsel etkinlikler, Motobike Academy seminer ve sunumları, firmaların yeni ürünlerinden teknik dersleri, ağ etkinlikleri, eğitim oturumları, , sunumları ve pek çok ödüllü yarışma sizleri bekliyor olacak.

motobike-2019-4jpg